Родини загиблих у катастрофі АН-26 отримали одноразову допомогу

Опубліковано: 20.10.2020. Автор: .

Родини загиблих у катастрофі АН 26 отримали одноразову допомогу

Кошти зараховано на карткові рахунки, що відкриті родинами курсантів в банках на їхній вибір. Про це повідомляє Генеральний штаб Збройних сил України.

Виплату в розмірі 750-кратного прожиткового мінімуму, встановленого законом для працездатних осіб на 1 січня календарного року, проведено шляхом зарахування коштів на карткові рахунки, які відкриті родинами курсантів в установах банків на їхній вибір, – йдеться в повідомленні.

У Генштабі також додали, що на даний час продовжує працювати урядова комісія та триває робота з технічного розслідування катастрофи літака АН-26Ш.

Родинам екіпажу виплата буде здійснена після остаточного офіційного встановлення обставин та причин авіакатастрофи.

Нагадаємо, ввечері 25 вересня поблизу Чугуєва під час тренувальних польотів зазнав катастрофи військовий літак АН-26, на борту якого перебували 27 осіб – військові льотчики і курсанти університету Повітряних сил ім. Кожедуба. Вижив тільки один курсант.

Державне бюро розслідувань назвало чотири версії катастрофи літака. Серед них – технічна несправність агрегатів літака, неналежне виконання обов’язків членами екіпажу, неналежне виконання службових обов’язків особами, які були відповідальними за управління польотами, та неналежне технічне обслуговування літака.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...