Ціна за книгу про Стуса за добу зросла зі 100 до 1 500 гривень

Опубліковано: 20.10.2020. Автор: .

Ціна за книгу про Стуса за добу зросла зі 100 до 1 500 гривень

Довкола книги, яку заборонив продавати суд, зчинився справжній бум. Мова йде про видання журналіста Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса». Охочих купити її настільки багато, що у крамницях лишилася невелика кількість примірників і часто тільки під замовлення. Тепер в Інтернеті можна зустріти перекупників, які продають книгу за 1 500 гривень. Про це повідомляє Obozrevatel.

Так, на платформі OLX один з перекупників повідомляє, що готовий продати екземпляр за таку суму. Хоча ще у вересні там можна було знайти примірник всього за 100 грн.

В інтернет-магазинах ціна ще відповідає ринковій. Наприклад, Rozetka продає книгу за 286 гривень. Хоч примірник там буде майже у п’ять разів дешевшим, ніж «з рук», але в онлайн-магазині повідомляють, що всі видання – під замовлення, і будуть доставлені покупцеві тільки через два тижні.

Такий ажіотаж довкола книги був спричинений судом, який забороняв її продавати. Книга про життя видатного українського поета вийшла у 2019 році. Та майже одразу після появи її на полицях крамниць Віктор Медведчук, який виступав адвокатом Стуса в суді в 1980 році, намагався зашкодити її виходу у світ. Нещодавно вдалося і заборонити продаж книги через суд.

Всі заборонені фрагменти твору одразу ж з’явилися і почали тиражуватися у соціальних мережах в Інтернеті. Завдяки вироку суду популярність книжки одразу стала шалена.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...