У центрі Рівного відкопали бюст Сталіна. Тепер вирішують, що з ним робити

Опубліковано: 22.10.2020. Автор: . Рівненська область

У центрі Рівного відкопали бюст Сталіна. Тепер вирішують, що з ним робити

Виявили його працівники приватної фірми, які будують каналізаційний колектор. Про це директор підприємства написав на своїй сторінці у Facebook. Ймовірно, погруддя «вождя» колись стояло у приміщенні держустанови.

Погруддя Сталіна викопали у дворі будинків на вулиці Словацького. Там працівники фірми-підрядника на замовлення міського управління житлово-комунального господарства реконструюють каналізаційний колектор, повідомляє Суспільне.

Бюст Сталіна викопали міні-екскаватором за носа. Зараз питаємо в народу, що робити: розламати й підсипати дорогу чи здати. Багато хто висловлює думку, що якщо лишити, то знайдуться нелюди, які почнуть йому носити квіти. Мені здається, що це не наша майбутня історія, – розповів директор ТОВ «Пром-Енерго-Консалтинг» Юрій Шкарапа.

Юрій Шкарапа зазначив, що до кінця дня 22 жовтня мають вирішити, що робити зі «знахідкою». Якщо місто захоче її забрати, то закопають назад, щоб місто його і відкопувало, зазначив Юрій Шарапа.

Краєзнавиця Галина Данильчук вважає, що погруддю знайшлось би місце у музеї тоталітаризму або в так званому «саду закинутих фігур». Раніше на вулиці Словацького був облвиконком та інші держустанови, відтак Сталіна могли винести звідти, припускає вона.

Облвиконком був навпроти паспортного столу. Очевидно, що там інші радянські органи були. А будинок, що був поряд, свого часу належав лікарю Ромському – відомому в Рівному єврею-вихристеню. Він (бюст. – Ред.) такий невеличкий, бо я спершу думала, що це один з пам’ятників. Але це, скоріше, погруддя яке було у приміщенні, – розповідає Галина Данильчук.

Журналісти намагаються з’ясувати у міських чиновників, що вони збираються робити зі знайденим бюстом.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...