В Україні вперше виявили понад 7 тисяч випадків COVID-19 за добу

Опубліковано: 22.10.2020. Автор: .

В Україні вперше виявили понад 7 тисяч випадків Covid 19 за добу

В Україні 21 жовтня коронавірус підтвердили в рекордної кількості людей – 7053. Про це свідчать дані карти РНБО щодо поширення COVID -19.

За весь час епідемії в Україні коронавірус підтвердили у 322 879 людей. З них 134 898 пацієнтів одужали, а 6 043 — померли від ускладнень. Продовжують лікуватися понад 131 тисяча людей.

Нагадаємо, раніше міністр охорони здоров’я Максим Степанов у Верховній Раді озвучив план дій відповідно до різних рівнів небезпеки коронавірусу для медичної системи.

Перший рівень – щоденна кількість випадків у межах 5000-7000. Це той рівень, який українська система охорони здоров’я здатна витримувати.

Другий рівень – заповнення ліжок фонду хворих на СOVID-19 близько 70% по країні. При цьому орієнтовна щоденна кількість хворих – 8-10 тис. На цьому рівні будуть готувати розгортання тимчасових госпіталів поза межами закладів охорони здоров’я та збільшать кількість медиків для боротьби з ковідом за рахунок залучення медиків з інших відділень й укладення контрактів. Крім того, посилиться контроль за виконанням карантину.

Третій рівень – коли щоденна кількість нових хворих сягне 11000-15000, а заповненість ліжок хворими на ковід становитиме не менш ніж 85%.

Додатково до заходів другого рівня будуть жорсткі карантинні обмеження в країні із застосуванням норм червоного рівня, буде мобілізація всіх медичних працівників, буде забезпечено роботу польових шпиталів.

Четвертий рівень настане, якщо ресурси системи охорони здоров’я будуть вичерпані, а щоденна кількість нових інфікованих буде близько 20 тис. Тут МОЗ буде змушене запроваджувати активацію протоколу медичного сортування з пріоритетом надання медичної допомоги.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...