Книжка Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» вийде в аудіоверсії

Опубліковано: 24.10.2020. Автор: .

Книжка Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» вийде в аудіоверсії

Видавництво VIVAT та компанія АБУК розпочали роботу над записом аудіоадаптації книжки Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса». Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила директорка видавництва VIVAT Юлія Орлова.

Ви ж пам´ятаєте, що книга на 80% складається з архівних документів. Деякі з них важко сприймати на слух, тому ми адаптуємо аудіоверсію для полегшення сприйняття на слух і дещо скоротимо її. Але будьте певні — найважливіше точно буде озвучене, – написала Орлова.

Озвучить аудіо книжку — актор та режисер Ахтем Сеїтаблаєв.

Нагадаємо, 19 жовтня Дарницький районний суд Києва заборонив розповсюдження тиражу книги Вахтанга Кіпіані «Справа Василя Стуса» без дозволу Віктора Медведчука. Суд визнав, що деякі фрази у книзі порушують честь та гідність позивача. Також з Вахтанга Кіпіані та видавництва Vivat стягнули 860 гривень на користь Віктора Медведчука.

VIVAT на 2 листопада готує додрукувати 15 тисяч екземплярів додаткового тиражу книжки Кіпіані.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...