На Закарпатті запрацював єдиний в Україні золоторудник

Опубліковано: 25.10.2020. Автор: . Закарпатська область

На Закарпатті запрацював єдиний в Україні золоторудник

У Закарпатській області після 15 років перерви запрацювало єдине в Україні золотодобувне підприємство – Мужіївський золоторудник.

Родовище золота із затвердженими запасами у с.Мужієво дозволяє Україні мати статус золотовидобувної країни. Наразі тут працює збагачувальна фабрика Avellana Gold, повідомляють у Закарпатській ОДА.

Ми підтримали іноземного інвестора та запуск проєкту з видобування золота і поліметалів, які є на території Мужіївського родовища. Востаннє підприємство запускали у 2005 році, воно збанкрутіло, тому будь-які виробничі процеси тут не відбувалися, – зазначив голова Закарпатської ОДА Олексій Петров.

Відомо, що на підприємстві спочатку перероблятимуть руди, які залишилися від видобутку золота за попередні роки роботи. Вони й досі зберігаються на території фабрики.

Підприємство перероблятиме 500 тисяч тонн руди на рік та буде сплачувати понад 250 мільйонів гривень податків, йдеться у повідомленні.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...