Через напад акули на єгипетському курорті 12-річний хлопчик втратив руку. Дитина у важкому стані в реанімації

Опубліковано: 27.10.2020. Автор: .

Через напад акули на єгипетському курорті 12 річний хлопчик втратив руку. Дитина у важкому стані в реанімації
Фото ілюстративне.

Надзвичайна подія сталася напередодні на одному із курортів у Єгипті. Про це повідомило Державне агентство розвитку туризму України у Facebook.

У Єгипті під час снорклінгу на відпочинку від нападу акули серйозно постраждала українська родина. Дванадцятирічний хлопчик досі в реанімації, він переніс одну операцію, завтра друга, поранену руку врятувати не вдалося, – йдеться у повідомленні.

За даними Держагентства, зараз лікування взяв на себе уряд Єгипту, надається вся необхідна медична допомога. Посольство України на зв’язку з рідними постраждалих.

Також у відомстві зазначили, що на жаль, такі випадки не рідкість. Зазвичай, трагедії трапляються, коли туристи, попри заборони, за межами готелю купують у місцевих екстремальні тури.

Туроператор  Join UP, який є організатором цієї поїздки, повідомив, що нещасний випадок стався 25 жовтня у Шарм-ель-Шейху. Це відбулося під час занурення на території заповідника «Рас Мохаммед», де зупинка екскурсійних яхт заборонена. Акула напала на матір та її 12-річного сина. Травми також отримав інструктор, який проводив екскурсію.

За наданою нам приймаючою стороною інформацією, туристи придбали у третіх осіб (не у туроператора чи його партнерів) послугу занурення з аквалангом з екскурсійних яхт. Згідно з інформацією з відкритих джерел, починаючи з 1 листопада 2019 року такі послуги заборонені на курортах Синаю з метою збереження підводної екосистеми.  Спочатку туристи звернулися до гіда у готелі щодо придбання такої екскурсії. Їм відмовили та попередили, що уряд Єгипту заборонив дайвінг з плавальних засобів. Після цього туристи вирішили придбати таку послугу у третіх осіб поза межами готелю, в якому відпочивали, – повідомив туроператор.

Зараз усі постраждалі перебувають у лікарні. Матір хлопчика отримала глибокі рани від укусів. Дитина втратила частину руки нижче ліктя.

За попередньою інформацією, всі витрати на надання екстреної допомоги та лікування постраждалих туристів у Єгипті відшкодує уряд Єгипту. Однак за інформацією від страхової компанії, заняття підводним плаванням належить до виключень зі страхових випадків, як зазначено у страховому полісі, а отже — нещасний випадок не підлягає страховому відшкодуванню.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...