Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні через COVID-19 до кінця року

Опубліковано: 28.10.2020. Автор: .

Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні через Covid 19 до кінця року

Кабінет міністрів України на засіданні 28 жовтня продовжив дію режиму надзвичайної ситуації до кінця року. Це пов’язано з погіршенням ситуації із розповсюдженням COVID-19.

Відповідний документ опублікували на сайті уряду. У пояснювальній записці до нього йдеться, що у зв’язку з продовженням терміну дії карантину виникла й потреба у продовженні на всій території України режиму надзвичайної ситуації до 31 грудня 2020 року.

На своєму Telegram-каналі Прем’єр-міністр Денис Шмигаль зазначив, що у світі та в Україні рівень захворюваності на COVID-19 зростає. Тому уряд і вирішив продовжити посилену роботу всіх служб, залучених до запобігання поширенню захворювання, а також продовжити тісну координацію своїх дій із місцевою владою.

Нагадаємо, вперше Кабмін оголосив режим надзвичайної ситуації 25 березня. Згодом його продовжували з кожним новим подовженням карантинних обмежень.

Кабмін продовжив режим надзвичайної ситуації в Україні через Covid 19 до кінця року

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...