В школу – без телефона: нардеп Гончаренко зареєстрував у Верховній Раді дивний законопроєкт

Опубліковано: 28.10.2020. Автор: .

В школу – без телефона: нардеп Гончаренко зареєстрував у Верховній Раді дивний законопроєкт

У той час, коли всіх охоплює віртуальний світ, українським учням хочуть заборонити телефони та інші гаджети, які мають доступ до інтернету.

Нардеп від «Європейської Солідарності» Олексій Гончаренко подав законопроєкт №4226 «Про внесення змін до Закону України «Про загальну середню освіту» щодо заборони використання мобільних телефонів та інших пристроїв, що мають підключення до інтернету», пише ASPI news.

У пояснювальній записці проєкту автор пише, що використовувати мобільні пристрої дозволять лише в освітніх цілях, а також особам з особливими освітніми потребами.

Очевидно, що мережа дає величезні переваги. Але якщо діти перебувають у соціальних мережах або комп’ютерних іграх досить довго, то їм не вистачає часу, щоб поговорити з батьками, зайнятися спортом, зробити домашнє завдання або пограти з друзями, – зазначено в тексті проєкту.

Автори законопроєкту ставлять за мету допомогти дітям зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити використання соціальних мереж. В тексті пояснювальної записки вказуються, що заборона на використання гаджетів з доступом до мережі інтернет дозволить скоротити випадки інтернет-боулінгу, а також остаточно вирішить питання з крадіжками дорогих апаратів.

Гончаренко та інші співавтори наводять приклад Франції, Греції, Таджикистану і деяких штатів у США, де діє схожа заборона.

Такі санкції повинні дозволити учням зосередитися на заняттях, навчитися спілкуватися один з одним і скоротити час на використання соціальних мереж, зазначено в проєкті закону.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...