Конституційний Суд заблокував призначення на посади переможців місцевих виборів

Опубліковано: 29.10.2020. Автор: .

Конституційний Суд заблокував призначення на посади переможців місцевих виборів

Національне агентство з питань запобігання корупції о 18 годині 28 жовтня закрив реєстр електронних декларацій на виконання рішення Конституційного суду. Таким чином рішення Конституційного суду повертає Україну не в 2013 рік, а в 1991-й, коли взагалі в принципі не існувало ніякого антикорупційного законодавства.

Іншими словами, суд позбавив НАЗК доступу до державних реєстрів, необхідних для проведення спеціальної перевірки декларацій кандидатів на керівні посади до органів влади.

Без цієї перевірки жоден керівник державного органу не може бути офіційно призначений, – йдеться на сайті Національного агентства з питань запобігання корупції.

Конституційний Суд заблокував призначення на посади переможців місцевих виборів

Конституційний Суд фактично заблокував реалізацію результатів місцевих виборів. Оскільки призначення кандидатів обраних на посади, зокрема голів обласних, районних рад та їх заступників, можливе лише після проходження ними спецперевірок.

Конституційний Суд своїм рішенням не лише знищує антикорупційну систему в Україні, а й паралізує роботу органів місцевого самоврядування та всього державного апарату, — зазначають у Нацагентстві.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...