Міністр Степанов заявив, що комендантську годину в Україні не введуть, але карантин «вихідного дня» – цілком можливо

Опубліковано: 04.11.2020. Автор: .

Міністр Степанов заявив, що комендантську годину в Україні не введуть, але карантин «вихідного дня» – цілком можливо

Уряд може ввести в Україні карантин «вихідного дня» і розширити список закладів, які будуть закривати в ці дні. Ніякої комендантської години, за словами глави МОЗ України Максима Степанова, не буде.

Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов розповів, які додаткові обмеження може ввести уряд через зростання хворих на COVID-19. В ефірі «1+1» він сказав, що комендантську годину вводити не планують.  Серед можливих додаткових заходів міністр виокремив карантин «вихідного дня». Суть його полягає в тому, що список закладів, які будуть зачиняти у вихідні, розширять. Кафе і ресторани в ці дні будуть працювати тільки на винос.

Щодо комендантської години, то Степанов пояснив, щоб її ввести, потрібно спочатку ввести надзвичайний стан рішенням Ради нацбезпеки України, схвалити його указом Президента України і після цього ще проголосувати у Верховній Раді.

Нагадаємо, виступаючи у Верховній Раді 3 листопада Степанов сказав, що ситуація з COVID-19 в Україні близька до катастрофічної.

Станом на 4 листопада в Україні зареєстровано 420 617 випадків коронавірусної інфекції, з них рекордні 9524 – за останню добу. Помер уже 7731 пацієнт з COVID-19, видужали в цілому 176 404 особи.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...