Хіт гурту «Скрябін» увійшов до збірки «Звуки Чорнобиля»

Опубліковано: 05.11.2020. Автор: .

Хіт гурту «Скрябін» увійшов до збірки «Звуки Чорнобиля»

Сергій Міхалок і Олександр Чемеров у рамках міжнародного соціально-мистецького проєкту «Звуки Чорнобиля» презентували переспів пісні гурту «Скрябін» «Чорнобиль Форева».

и зустрілися з Сергієм Міхалком влітку, довго спілкувалися і хотіли зробити щось разом. Він запропонував мені зробити кавер на пісню «Чорнобиль Форева». Мені здалося це цікавим, ми почали свою роботу над треком. З’явився проєкт «Звуки Чорнобиля», в якому запропонували нам взяти участь. Ми не вагалися ні секунди, і вирішили, що підготувалися вже заздалегідь до цього проєкту, навіть не знаючи, що він відбувається. Тому ми не вибирали пісню, а просто зі своєю ідеєю потрапили прямо в точку, – розповів Олександр Чемеров в ефірі шоу «Селекція» на «Радіо Промінь».

Після прем’єри каверу на пісню «Чорнобиль Форева», на офіційних сторінках проєкту «Звуки Чорнобиля» було оприлюднено музичне відео, що знімалося у зоні відчуження Чорнобильської АЕС.

Ініціатор проєкту «Звуки Чорнобиля» Валерій Коршунов також повідомив, що у січні планується випуск пісень проєкту на вінілі. До того ж організатори ведуть переговори з кількома міжнародними та українськими артистами, які мають приєднатися до проєкту.

Наразі у проєкті «Звуки Чорнобиля» беруть участь десять популярних артистів з Європи та України: KAZKA, GusGus, Bjarki, Dub FX, TELEPOPMUSIK, «Вагоновожатые», Стасік, KRUTЬ, Atomic Simao, Олександр Чемеров і Сергій Міхалок.

Проєкт реалізується компанією «Лавіна Концерт» за підтримки «Українського Культурного Фонду» та за сприяння Міністерства культури та інформаційної політики України, Державного агентства України з управління зоною відчуження, Національного Музею Чорнобиля, МГО «Центр ПРИПЯТЬ.ком», МГО «Європейський Інститут Чорнобиля» та проєкту ARTEFACT.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...