Режисер, актор та «кіборг»: у Раді замість Святослава Вакарчука з’явився новий депутат

Опубліковано: 06.11.2020. Автор: .

Режисер, актор та «кіборг»: у Раді замість Святослава Вакарчука з’явився новий депутат

Замість колишнього народного депутата від фракції «Голос» Святослава Вакарчука до Верховної Ради зайшов Андрій Шараскін. Центральна виборча комісія винесла постанову про визнання його обраним. Про це повідомили сьогодні, 6 листопада, на засіданні парламенту.

Присягаю на вірність Україні, зобов’язуюсь усіма своїми діями боронити суверенітет і незалежність України, дбати про благо Вітчизни і добробут українського народу. Присягаю дотримуватися Конституції України та законів України, виконувати свої обов’язки в інтересах усіх співвітчизників, – заявив Шараскін з трибуни ВРУ.

Він також подав заяву про входження до складу депутатської фракції «Голос».

Нагадаємо, Андрій Шараскін є українським добровольцем, режисером і актором. З початку серпня 2014-го до січня 2016 року брав участь в АТО на Донбасі. У 2019 очолив Координаційну раду добровольців і волонтерів Національного форуму «Трансформація України».

За участь в захисті Донецького аеропорту отримав орден «За мужність» III ступеня та медаль «Учасник антитерористичної операції». Також має відзнаку міністра оборони «Знак пошани».

Андрій Шараскін народився у Тернополі. До війни відкрив у Львові електронний тир, створив мережу дитячих театральних шкіл у Львові та Тернополі. Був власником рекламної компанії, у 2006 році створив “Театральну компанію Андрія Шараскіна”, як режисер ставив вистави у Тернополі, Львові та Івано-Франківську.

Був режисером Львівського театру для дітей та юнацтва, знімався у телесеріалах (“День народження Буржуя”, “Жіночий лікар”) та фільмі “Кіборги”, працював актором у різних театрах. Керівник та засновник ПП “Національне бюро креативу”.

Закінчив режисерське відділення Київського національного університету театру, кіно і телебачення ім.І.Карпенко-Карого та акторське відділення Тернопільського музичного училища. Магістр публічного управління та адміністрування в Національній академії державного управління при Президентові України.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...