Стало відомо, які обмеження передбачає карантин «вихідного дня»

Опубліковано: 09.11.2020. Автор: .

Стало відомо, які обмеження передбачає карантин «вихідного дня»

Міністерство охорони здоров’я буде пропонувати Кабінету міністрів запровадити жорсткий карантин на вихідні, щоб у суботу й неділю працювали лише продуктові магазини, аптеки й ветеринарні аптеки, транспорт та aвтозaпрaвки, aби «розірвати ланцюг» передачі коронавірусу.

На цьому наголосив міністр охорони здоров’я Максим Степанов на брифінгу 9 листопада.

Розуміючи, що повний локдaун буде важко перенести малому та середньому бізнесу, ми будемо пропонувати жорсткий карантин «вихідного дня». Наша пропозиція: щоб з 00 годин суботи до 00 годин понеділка у нашій країні працювали виключно продуктові магазини, аптеки, транспорт, автозаправки, ветеринарні аптеки. Усе решта, що стосується ресторанів, кафе, інших закладів громадського харчування — щоб вони працювали виключено «на винос». Що стосується решти магазинів, торгово-розважальних центрів — ми рекомендуємо, щоб вони у суботу й неділю були зачинені. Це стосується і решти розважальних закладів, розважальних подій, щоб вони у суботу й неділю не відбувалися, — наголосив Максим Степанов.

МОЗ сподівається, що такі заходи зведуть кількість контактів між людьми до мінімуму, що контакти звузяться до родинного кола, a це, в свою чергу, дають можливість «збити хвилю» поширення коронaвірусної хвороби.

Максим Степанов сподівається уникнути таким чином повного «локдaуну», на який повторно пішли деякі європейські країни.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...