Чергове «покращення»: стало відомо, для кого і на скільки зростуть пенсії у грудні

Опубліковано: 10.11.2020. Автор: .

Чергове «покращення»: стало відомо, для кого і на скільки зростуть пенсії у грудні

Для тих українців, хто не має наміру чекати підвищення пенсій до 300 доларів через десять років, Кабмін обіцяє збільшити виплати вже з 1 грудня – щоправда, мова йде про значно менші гроші – мінімальну і максимальну пенсії. Майбутнє підвищення пов’язане зі збільшенням прожиткового мінімуму до 2189 гривень, пишуть ФАКТИ.

Завдяки йому, після перерахунку мінімальна пенсія складе 1769 гривень (+57 гривень), а максимальна – 17690 гривень (+570 гривень).

Крім того, збільшиться і надбавка пенсіонерам за стаж, для чоловіків який становить понад 35 років, а для жінок – понад 30 років. Щомісячна доплата становить 1% мінімальної пенсії за кожен додатковий рік (17,69 грн).

При цьому підвищення мінімальної пенсії, на жаль, ніяк не вплине на тих пенсіонерів, у яких повний стаж, і вони отримують мінімум 2100 гривень.

Крім того, частину пенсіонерів «засмутять» наступного року: пенсії не підвищать тим, хто отримував мінімальну або менше середньої заробітної плати, а також людям, у яких є істотні надбавки до пенсій, і тим, хто отримує пенсії за спеціальним законом.

  1. Як відомо, пенсія обчислюється за спеціальною формою. Середню зарплату за три роки потрібно помножити на стаж в роках, потім помножити на співвідношення середньої зарплати по країні і власної зарплати і помножити цю суму на 1%.

Чергове «покращення»: стало відомо, для кого і на скільки зростуть пенсії у грудні

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...