Міністр охорони здоров’я, який захворів на коронавірус, розповів, як буде лікуватися

Опубліковано: 15.11.2020. Автор: .

Міністр охорони здоров’я, який захворів на коронавірус, розповів, як буде лікуватися

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов написав у Facebook, що у нього діагностували COVID-19. Чиновник, який щоразу з телеекранів і соцмереж  закликав носити маски і ретельно мити руки, бо, мовляв, лише це нас може вберегти від небезпечної інфекції, сам виявився недостатньо захищеним і вразливим. Тож, як тепер він проходитиме лікування, теж написав у соцмережі.

Весь час пандемії я дивився на ситуацію з COVID-19 очима лікарів. Тепер маю можливість пройти цей шлях в ролі пацієнта. Оцінити та на власному досвіді перевірити, як працюють маршрути пацієнта та протоколи лікування. Я планую пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом з командою Міністерства охорони здоров’я, шукати шляхи вирішення проблемних питань. Інформацією щодо свого «шляху пацієнта» я ділитимуся з вами щодня, – написав Степанов.

І вкотре нагадав, що «для того, аби зменшити ризик інфікування COVID-19, дотримуйтесь базових правил нашої нової реальності — мийте руки (або ж обробляйте санітайзером), носіть маски та уникайте місць великого скупчення людей».

 

 

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...