У Міносвіти хочуть обговорити навчання дітей у школах з п’яти років

Опубліковано: 16.11.2020. Автор: .

У Міносвіти хочуть обговорити навчання дітей у школах з п’яти років

Міністерство освіти і науки України готується обговорювати можливість початку навчання дітей у школах з п’яти років. Але мова не йде про 35-хвилинні уроки з цього віку. Про це заявив тимчасовий в.о. голови МОН Сергій Шкарлет.

Він зазначив, що в інших країнах вже є досвід початку навчання в школах з п’яти років і визнав, що треба в цьому питанні враховувати особливості української школи.

У світі сьогодні багато країн починають навчання дітей з п’яти років. Такий досвід мають США, Великобританія, Нідерланди та інші країни. Нам же потрібно врахувати особливості української школи, – сказав Шкарлет.

Зараз в Україні в перший клас йдуть діти з віку шість-сім років.

Раніше Сергій Шкарлет запевнив, що про скасування 12-річної шкільної освіти не йдеться. Він називає це «загальноєвропейською тенденцією».

Зазначимо, що минулого тижня Кабінет Міністрів дозволив відновити повноцінне навчання в школах. Школа може працювати, якщо в ній на самоізоляції менше 50% від учнів і персоналу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...