Україна просила УЄФА не скасовувати матч зі Швейцарією

Опубліковано: 18.11.2020. Автор: .

Україна просила УЄФА не скасовувати матч зі Швейцарією

Українська асоціація футболу пропонувала Спілці європейських футбольних асоціацій дозволити провести скасований через COVID-19 в українських гравців матч Швейцарія – Україна, що планувався на сьогодні, 18 листопада. Про це повідомляє УАФ із посиланням на лист до УЄФА.

Національна збірна готова до поєдинку в тому складі, який зараз перебуває у Швейцарії… Позиція УАФ базується на чіткому переконанні в тому, що гравці й персонал збірної, які отримали негативні результати тестів на COVID-19, мають право брати участь у матчі відповідно до Протоколу УЄФА про повернення до гри.

У списку збірної для участі в поєдинку є більше 13-ти гравців (у тому числі — мінімум один воротар). Тому ми просимо УЄФА сприяти отриманню від місцевої влади у Швейцарії рішення про звільнення протестованих гравців від карантину й дозволу на їхню участь у матчі.

У той же час УАФ готова зробити все можливе, щоб, відповідно до пропозиції УЄФА, сформувати повністю новий склад команди до вечора 18 листопада, але вважає це неможливим з об’єктивних, незалежних від неї причин, – йдеться у повідомленні.

Якби УЄФА зробила виняток і дозволила цим футболістам узяти участь у більш ніж одному матчі протягом 48-ми годин, УАФ організувала б їхню поїздку до Швейцарії та участі у грі, пише Українська правда.

На погляд УАФ, ця команда – єдиний можливий варіант, тому що юнацькі збірні не збиралися через рішення УЄФА про перенесення всіх матчів, окрім ігор U-21. Інші гравці перебувають у різних містах або за кордоном.

Крім того, відповідно до протоколу УЄФА, гравцям перед матчем необхідно пройти тестування в сертифікованій лабораторії УЄФА, а часу на це вже нема.

Також не в усіх українських гравців є біометричні паспорти для безвізового в’їзду до країн ЄС.

Відтак до вечора 18 листопада неможливо сформувати новий склад національної збірної та доставити його до місця проведення матчу.

Пресаташе національної збірної Олександр Гливинський зазначає, що Дисциплінарний  комітет УЕФА може прийняти три варіанти рішення: перенести матч  на іншу дату, виявити провину однієї з команд у тому, що гра не відбулася, або жеребом визначити результат зустрічі – перемога однієї з команд або нічия. На його думку, засідання Дисциплінарного комітету УЕФА не буде оперативним.

Гливинський пояснив, що головний санітарний лікар Люцерна не дав дозволу на проведення матчу і запропонував Україні привезти нову команду, проте дозволив українській збірній повернутися 18 листопада до Києва чартерним рейсом із Цюриха.

Нагадаємо, 13 листопада у п’яти членів збірної, серед яких четверо гравців, виявили захворювання COVID-19.  Напередодні матчу зі Швейцарією стало відомо про зараження ще трьох гравців збірної України з футболу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...