Жертва фейків чи агент ФСБ: що відомо про нового очільника поліції Рівненщини

Опубліковано: 19.11.2020. Автор: . Рівненська область

Жертва фейків чи агент ФСБ: що відомо про нового очільника поліції Рівненщини

Днями новим начальником Головного управління Національної поліції в Рівненській області став 40-річний Олексій Камишанський, уродженець Луганська, який до цього очолював Департамент захисту економіки у Луганській області. Вчора його представили колективу. Інформації про пана Камишанського в інтернеті не так і багато, за виключенням кількох провокативних статей, де він фігурує як зрадник та «кришувальник» незаконного бізнесу. Його підозрюють навіть у зв’язках з окупаційною владою та ФСБ Росії. Тож ким насправді є цей чоловік та за які заслуги його призначили керувати поліцією Рівненщини,  з’ясовували кореспонденти «Західного аргументу».

За словами глави Національної поліції Ігоря Клименка, попередній начальник ГУНП у Рівненській області Валерій Самчук змушений був завершити службу за станом здоров’я. На його місце призначили Олексія Камишанського. Після призначення новий керівник заявив, що ця посада для нього є великою відповідальністю.

Зі свого боку зроблю все, що від мене залежить: зберегти ті напрацювання, які були досягнуті попереднім керівництвом, розвивати їх і впровадити щось нове для захисту жителів Рівненщини, – пафосно заявив новий очільник поліції Рівненщини.

Окрім біографічних даних, про пана Камишанського відомо не багато. Тож ми вирішили пошукати трохи більше в інтернеті. А там… і звинувачення у «кришуванні» контрабанди, і у зв’язках із бойовиками «ЛНР»  та ФСБ Росії. Одним словом, all inclusive.

Зокрема, свого часу журналісти видання Politika писали, що пан Камишанський, використовуючи посадові важелі впливу, займається «кришуванням» незаконного видобутку корисних копалин і незаконної вирубки лісу. Але найбільш обтяжуючим фактом цих злочинів називають те, що нібито Камишанський ці всі незаконно видобуті ресурси допомагає перевозити на непідконтрольну Україні територію так званої сепаратистської «ЛНР», а  звідти все прямує до Російської Федерації. Мовляв,  у цій схемі  ексглава ДЗЕ Луганщини нібито мав іменитих і всюдисущих поплічників, а це ніхто інший як співробітники ФСБ Росії.

Окрім того, Камишанського звинувачували, що він свою репутацію «відмиває»  в соцмережах за допомогою російських ботів, блокує ремонт доріг в області, «відмазує» від кримінальної відповідальності своїх друзів.

Усе це Олексій Камишанський називає не більше, ніж «тиском у зв’язку з його професійною діяльністю».

Звичайно я бачив ці публікації, поширені низкою пов’язаних між собою сайтів, – каже він у коментарі кореспонденту «Західного аргументу». – Вони не мають нічого спільного із дійсністю. Це була спроба тиску у зв’язку із моєю професійною діяльністю. Виходячи зі змісту тих сайтів, на яких ця публікація була розміщена, неможливо встановити ані її автора, ані власника сайту. Людина, яка її написала, не має жодної уяви про Луганську область. Переправити деревину та вугілля з території України на непідконтрольну територію фізично неможливо, бо немає ніякого транспортного сполучення.Також на території Луганської області повністю припинений незаконний видобуток корисних копалин. Останній випадок був у 2018 році.

Олексій Камишанський також зазначив, що за фактами, викладеними в інтернет-мережі, було проведене службове розслідування, інформація не підтвердилася. Тож наразі адвокати шукають автора статті, аби спростувати та відшкодувати шкоду у судовому порядку.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...