В НБУ заявили, що деякі монети, які поширюють в Україні, вони не випускали

Опубліковано: 22.11.2020. Автор: .

В НБУ заявили, що деякі монети, які поширюють в Україні, вони не випускали
Фото ілюстративне.

В Україні поширюють сувенірну монету, присвячену 30-річчю незалежності України. Продавці кажуть, що її нібито виготовив Нацбанк, хоча ця інформація не відповідає дійсності. Про це заявили в прес-службі регулятора.

Національний банк не має ніякого відношення до виготовлення і продажу медалі «30-річчя незалежності України». Всю нумізматичну та сувенірну продукцію для Національного банку виготовляє виключно його структурний підрозділ – Банкнотно-монетний двір НБУ, – йдеться в повідомленні регулятора.

На кожній монеті або медалі, яку карбували на Банкнотно-монетному дворі НБУ, можна знайти логотип цього виробництва – лілію з трьох пелюсток.

В НБУ заявили, що деякі монети, які поширюють в Україні, вони не випускали

Справжня монета і підробка.

Нагадаємо, що в Україні карбувати і вводити в обіг монети може тільки Національний банк. Нумізматична програма Національного банку передбачає переважно випуск пам’ятних та інвестиційних монет. Вони мають номінали (2, 5, 10, 20 гривень) і є дійсними платіжними засобами в нашій країні.

Як ми повідомляли раніше, Національний банк України в червні цього року ввів в обіг нову сувенірну монету номіналом 10 грн із зображенням нічного метелика.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...