От і вірте після цього соціологам: новим міським головою Рівного став Олександр Третяк

Опубліковано: 23.11.2020. Автор: . Рівненська область

От і вір після цього соціологам: новим міським головою Рівного став Олександр Третяк
В перемозі Олександра Третяка значну роль зіграла підтримка Петра Порошенка.

Попри два екзитполи, які пророчили перемогу на виборах кандидату від партії «Рівне разом» Віктору Шакирзяну, вже зрозуміло, що новим міським головою Рівного став його опонент від «Європейської солідарності» Олександр Третяк. Про це свідчать результати паралельного підрахунку голосів, які проводилися штабами і попередні зведені результати опрацьованих у міській ТВК протоколів із виборчих дільниць.

Вчора після закриття виборчих дільниць у місті були оприлюдненні одразу два екзитполи. Один із них проводила соціологічна група «SOCIS», а другий проводився на замовлення телеканалу ITV. І хоч цифри в обох варіантах різнилися, кожен із них прогнозував перемогу кандидату Віктору Шакирзяну (за даними «SOCIS» Віктор Шакирзян набирав 50,94% голосів виборців, а Олександр Третяк від «ЄС» – 46,03%. Другий екзитпол, результати якого оголосив рівненський соціолог Роман Микитюк, показав 48,92% у Віктора Шакирзяна і 48,62% у пана Третяка).

Тож, цілком логічно, що в штабі «Рівне разом» дещо розслабилися, а Віктор Шакирзян не став чекати офіційного оголошення результатів і вже о 20:44 опублікував на своїй сторінці у Facebook  пост «переможця» із подякую рівнянам за підтримку, правильний вибір і новий курс, яким разом із ним та його командою буде рухатися Рівне. Як виявилося, поспішив…

Картина одразу стала мінятися після того, як у ТВК почали опрацьовувати протоколи із виборчих дільниць Рівного.

Станом на 22 годину прийняли і опрацювали протоколи лише із чверті виборчих дільниць. Втім вже на цьому етапі стало зрозуміло – соціологи помилилися і, хай не зі значним,  все ж відривом у 106 голосів лідирує Олександр Третяк. Далі цей розрив тільки збільшувався.

О 23 годині з’явилися перші попередні результати. Опублікувала їх у себе на сторінці новообраний депутат обласної  ради від «ЄС» Світлана Богатирчук-Кривко.

От і вір після цього соціологам: новим міським головою Рівного став Олександр Третяк

Зі 100% опрацьованих протоколів зі 111 виборчих дільниць, більше половини голосів виборців (50,18%) отримав Олександр Третяк. А його опонент – 47, 76%. Розрив між обома майже в 1400 голосів не залишив жодних шансів для Віктора Шакирзяна. Відтак, ближче до півночі кандидата від «ЄС» привітав п’ятий Президент України Петро Порошенко.

Щиро вітаю з переконливою і заслуженою перемогою Олександр Третяк у другому турі на виборах міського голови у Рівному! Величезне дякую всій рівненській команді за фантастичну роботу! Вдячний всім виборцям, які зробили свідомий вибір на користь нашого кандидата! – написав у себе в Facebook пан Порошенко.

Вже сьогодні ближче до обіду член міської ТВК Володимир Кудрін заявив, що результати голосування ще не затверджені, проте вони точні на 99,9%. Тож вже згодом можна очікувати на офіційне оголошення переможця другого туру виборів міського голови Рівного. І вже офіційно відомо, що ним став Олександр Третяк. Він набрав 50,25% (27451 голосів), а Віктор Шакирзян – 47,70% (26057 голосів).

Цікаво, що попри явну поразку на виборах пан Шакирзян станом на 14 годину так і не спромігся привітати свого опонента із перемогою на виборах. Хоча ще не вечір… Напевно відсипається.

Нагадаємо, за попередніми даними установча сесія міської ради, на якій можуть оголосити  нового міського голову та прізвища депутатів має відбутися у п’ятницю, 27 листопада.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...