COVID-бригаду тепер можна буде викликати через Міністерство охорони здоров’я

Опубліковано: 25.11.2020. Автор: .

Covid бригаду тепер можна буде викликати через Міністерство охорони здоров’я
Максим Степанов.

Вже від завтра, 26 листопада, українці для того, щоб викликати мобільні COVID-бригади людині, в якої є підозра на коронавірус, зможуть зробити це по телефону контакт-центр МОЗ. Про це заявив очільник МОЗ України Максим Степанов. За словами чиновника, ця послуга поки працюватиме у тестовому режимі.

Із завтрашнього дня ми запускаємо в тестовому режимі, але зазвичай воно потім перейде на постійну основу, таку функцію, що будь-яка людина може замовити виклик мобільної бригади безпосередньо в контакт-центрі. Як це відбувається зараз, якщо у вас є проблема з викликом мобільної бригади, ви тоді дзвонили до контакт-центру, наприклад, і ми вже зв’язувалися з місцем, вирішували цю проблему, щоб на місці вам подзвонили, викликали бригаду тощо, – зазначив він.

При цьому він вважає такий алгоритм «не дуже хорошим», оскільки пацієнту доведеться довше чекати. Тож чиновник нагадав, що зараз працює всеукраїнський контакт-центр (0-800-60-20-19) для допомоги хворим на COVID-19. Лише за минулий тиждень контакт-центр прийняв 43 318 дзвінків.

Окрім того за словами Максима Степанова, до кінця місяця планується запустити ще й консультацію сімейних лікарів в контакт-центрі МОЗ.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...