Обличчя після смерті змінилось: у київському морзі переплутали тіла померлих жінок

Опубліковано: 25.11.2020. Автор: . Київська область

Обличчя після смерті змінилось: у київському морзі переплутали тіла померлих жінок
Фото: УНІАН.

У київському морзі переплутали тіла двох жінок. Помилку помітила родичка, яка прийшла на розпізнання і замість тітки в труні побачила іншу жінку.

Коли викликала поліцію, виявилося, що тіло помилково відвезли на поховання іншій родині. Вони його не впізнали, оплакали та кремували, йдеться в сюжеті ТСН.

Як повідомляється, до столичного моргу на Оранжерейній родичка Катерина Розвєєва приїхала на впізнання перед похороном рідної тітки. Про те, що в труні під прізвищем тітки опинилась інша небіжчиця, вона вісім годин намагалася довести санітарам, керівництву моргу, а згодом і поліції, яку викликала сама.

Ця людина старша, в неї довге волосся до плечей світлого кольору. Моя тітка була онкохвора, після двох «хімій». У неї навіть не було волосся. Це неможливо було переплутати, – говорить племінниця померлої.

Останній рік через тяжку хворобу тітка Розвєєвої перебувала в пансіонаті. Через коронавірус із племінницею спілкувалася скайпом. І Катерина знала, якою та була на вигляд. У той день у пансіонаті померли одразу дві жінки.

Двоє жінок з однаковим прізвищем і нібито з однаковим діагнозом перебували на лікуванні в одному пансіонаті. І після смерті їх тіла в один день доправили до цього моргу, – говорить вона.

Разом із поліцією по фото і документах з’ясували – тіла переплутали. І ще до того, як приїхала Катерина, одне з тіл ритуальна служба вже передала іншій родині. Ті чужу родичку не розпізнали, оплакали й одразу кремували.

Спілкуватися з журналістами люди, які поховали чуже тіло, відмовляються. Однак те, що недобачили близькі, у ритуальній службі виправдовують шоком: подумали, що обличчя після смерті змінилось, ефекту додав макіяж, а волосся було прихованим.

У ритуальній службі запевняють: ситуація, коли під документами помилково видали інше тіло, із ними трапляється вперше.

Адвокат Володимир Єніч каже, що така ситуація – одинична. Він припускає, що хтось із працівників моргу ненавмисне переплутав бирки з однаковими прізвищами небіжчиків

Це не та стаття, яка передбачає позбавлення волі, але важливим принципом, який може бути застосований, – позбавлення права займатись певною діяльністю. Тобто, людям, які плутають тіла, напевно, не потрібно цим займатись, – каже він.

Хто допустився такої помилки – з’ясовуватиме слідство. Коментувати хоча б щось у поліції також відмовляються. А от Розвєєва, яка через недбалість не змогла попрощатися з тіткою, юрист каже, може розраховувати на моральну компенсацію. І, за її словами, з боку ритуальної служби це питання залагодили.

А після з’ясування всіх обставин, знову ж таки через ритуальну службу, родини домовились обмінятися – Катерина віддасть чуже тіло й отримає урну з прахом тітки.

До речі, схожий випадок стався у 2018 році в Мелітополі. Тоді працівники ритуальної служби привезли родичам не того покійника. А коли ті обурилися, ритуальники відповіли: «Нічого не знаємо, за документами  усе співпадає».

А згодом – і в морзі на Київщині. Там перша родина теж поховала не свого родича та навіть не помітила цього. Помилку виявили лише тоді, коли другій родині привезли труну не з тим тілом.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...