Від сьогодні в Миколаєві припиняють ховати покійників

Опубліковано: 26.11.2020. Автор: . Миколаївська область

Від сьогодні в Миколаєві припиняють ховати покійників

Директор комунального підприємства «Миколаївська ритуальна служба» Олександр Сагайдак заявив, що з 26 листопада в Миколаєві припиняються поховання померлих громадян. Про це йдеться на сторінці ритуальної служби в Facebook.

Ситуацію, що склалася Сагайдак назвав наслідком дій поліції і приватних ритуальних фірм.

Сьогоднішні дії співробітників Центрального відділу поліції заблокували роботу «Миколаївської ритуальної служби». Ми не може далі працювати і законно проводити поховання. Тому що навіть книги реєстрації поховань у нас забирають. Офіційно повідомляють, що від завтра (з 26 листопада. – Ред.) ми не зможемо ховати на кладовищах Миколаєва.  За цим діями стоять такі приватні підприємства як «Літке» і «Довнік Бізнес». Своєю чергою за цими фірмами стоять відомі Микола Білів, Максим Бекало і Юрій Черних – колишній люстрований співробітник поліції, які фінансово та зв’язками сприяють цьому беззаконню.

Нагадаємо, 25 листопада на КП «Миколаївська ритуальна служба» співробітники поліції проводили обшуки і виїмку документів, згідно з постановою суду.

Слідчі дії проводилися за фактом кримінальних проваджень, відкритих на основі численних скарг від двох приватних фірм – ТОВ «Довнік Бізнес» і ТОВ «Летком  на те, що «Миколаївська ритуальна служба» нібито перешкоджає їх діяльності на території комунального підприємства. Суть конфлікту полягає в тому, що у фірм закінчився договір оренди приміщень на території КП. Оскільки підприємство вирішило використовувати їх у своїй роботі, то в продовженні оренди відмовили. Однак підприємців це не влаштувало, тому вони пішли до поліції.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...