«Все відбувалося під великою конспірацією»: у Львові зоозахисники викупили 13 чорнобурок із хутряної ферми

Опубліковано: 28.11.2020. Автор: . Львівська область

«Все відбувалося під великою конспірацією»: у Львові зоозахисники викупили 13 чорнобурок із хутряної ферми

Сьогодні, 28 листопада, у Львові зоозахисники із Домівки врятованих тварин, що на вулиці Довбуша, 24, прихистили 13 чорнобурих лисиць. Їх викупили із хутряної ферми.

Про це зазначив на Facebook-сторінці Домівки зоозахисник Орест Залипський. До збору коштів, щоб їх врятувати, долучилися небайдужі. Для цього потрібно було 19 500 гривень.

А все дуже добре, ми забрали їх з ферми, насправді це був великий квест, на саму ферму нас не пустили, тварин передавали на закинутій будові у лісі. Все насправді було під великою конспірацією.

До останнього, ми переживали, що все зірветься, але все пройшло добре, всі тварини забрані.

Ми хочемо ще раз всім дуже подякувати! Як би не ви то, ми самі би цього не могли зробити!

Ми назбирали всі гроші, навіть більше, всі інші гроші, з вашого дозволу, ми використаємо на закупівлю кормів, – написав Орест Залипський.

«Все відбувалося під великою конспірацією»: у Львові зоозахисники викупили 13 чорнобурок із хутряної ферми

Раніше повідомлялося, що на фермі, де вбивали тварин заради шуб, одного дня вирішили знищити всіх тварин. Очевидно, власникам цей «бізнес» став невигідний. Зоозахисники коли про це дізналися, там залишалося 13 тварин. Власники життя тварин оцінили в півтори тисячі «за шкурку». Саме за таку ціну погодилися продати тваринок зоозахисникам і ті почали збирати гроші.

Усіх, хто хоче і може долучитись до допомоги Домівці врятованих тварин, гроші можна перераховувати на картку ПриватБанку:  4149 6293 8110 7192.

Домівка врятованих тварин — це зоозахисна організація, працівники якої рятують тварин від поганих умов життя. У ній постійно з’являються нові мешканці, яким надають допомогу.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

Опитування

Чи змінилося ваше життя за рік карантину через COVID-19?

Переглянути результати

Loading ... Loading ...