Немає грошей – немає подарунка від Миколая: у кропивницькій школі спалахнув скандал, бо багатодітна мама не здавала на «фонд класу»

Опубліковано: 02.12.2020. Автор: . Кіровоградська область

Немає грошей – немає подарунка від Миколая: у кропивницькій школі спалахнув скандал, бо багатодітна мама не здавала на «фонд класу»
Після публікації у соцмережі, історія пані Вікторії набула розголосу.

У Кропивницькому багатодітну маму зацькували у класному батьківському чаті і пригрозили: якщо вона не погасить борг по зборах у фонд класу, її дитину залишать без привітань. Дарма жінка запевняла інших батьків, що зараз просто не має на це грошей. Історія набула розголосу після того, як про це розповіла Вікторія Мумига у Facebook -спільноті «Батьківська рада».

Вікторія Мумига сама виховує чотирьох дітей – трьох хлопчиків та дівчинку, яка навчається у 2-му класі НВО №1 у Кропивницькому. Саме там і сталася неприємна ситуація, розповідає жінка:

Одіти, взути, нагодувати, зібрати до школи… І я ще маю витягнути останні гроші, щоб віддати на фонд класу, – каже журналістам Вікторія.

Гроші вимагають батьки однокласників Карини – кілька місяців вона не здавала по 50 грн у фонд класу і їй пригрозили: якщо не віддасть цей борг, донька залишиться без подарунку на День святого Миколая.

Щомісяця ми маємо сплачувати по 50 гривень на «фонд класу». Куди йдуть ці гроші – невідомо. Я віддала дитину не в приватну, а в державну школу. Чому я маю купувати плакати, мило та інші миючі засоби? – каже пані Вікторія колегам із місцевого видання «Точка доступу».

Вікторія розповідає, що батьки її не сприймають, тому що жінка не згідна платити та здавати гроші. Її видалили з усіх батьківських груп та чатів, де обговорювалися питання поборів на усілякі потреби. Коли просила, щоб її додали до чату, жінку ігнорували.

Я просила додати мене, щоб знати, на що і коли здавати гроші, щоб моя дитина мала все, що їй необхідно. Втім, ніхто мене не додавав. Наче якесь цькування через те, що я не здаю гроші у фонди.

Немає грошей – немає подарунка від Миколая: у кропивницькій школі спалахнув скандал, бо багатодітна мама не здавала на «фонд класу»

Врешті, днями Вікторію таки додали в батьківський чат. Там вона побачила повідомлення, в якому йшлося, що діти, батьки яких не здають на фонди, будуть без подарунка до Дня святого Миколая.

Після того повідомлення у мене перед очима постала картина, як всім дітям будуть роздавати подарунки, а моїй дитині його не дадуть і вона залишиться без презенту!

Жінка запропонувала здати гроші на подарунок дитині, каже – було байдуже, який подарунок. Запитала – скільки це коштуватиме. Втім, батьки у чаті пішли «на принцип»:

Гроші на подарунок в мене не взяли, не написали, скільки треба. Вони хотіли показати – якщо я не здаю на фонди, то і подарунок, за який готова заплатити, моя дитина не отримає. Мовляв, ніхто окремо на подарунок не збирає. Не здаєте на фонд – ваша дитина буде без подарунка, ніхто за неї платити не буде.

На захист багатодітної мами стала батьківська спільноті Кропивницького – активісти привезли Карині новорічний подарунок. А в школах та садочках Кpопивницького, тим часом, через карантин взагалі заборонили проводити новорічні свята. Про це повідомила начальниця управління освіти міської ради Лариса Костенко.

Також заборонили вручення новорічних подарунків у зв’язку з цим випадком, який стався в школі з другокласницею Кариною та її мамою.

Управління освіти пообіцяло вивчити ситуацію та прийняти відповідні управлінські рішення.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...