У Львові 2-річна дитина проковтнула магнітні кульки, які пробили сім дірок у кишечнику

Опубліковано: 04.12.2020. Автор: . Львівська область

У Львові 2 річна дитина проковтнула магнітні кульки, які пробили сім дірок у кишечнику

Дитячим хірургам львівської міської дитячої лікарні довелося терміново оперувати дворічну львів’янку, яка проковтнула більше 30 сильно намагнічених кульок.

Потрапивши у різні петлі кишечника, вони почали притягуватися між собою і пробили кишечник дитини у семи місцях. Термінова операція з порятунку дитини тривала майже дві години.

Як повідомив ZAXID.NET дитячий хірург Дмитро Грицак, дівчинці – 2 роки і сім місяців. До лікарні поступила зі скаргами на біль у животі. Рентген показав, що дитина ковтнула магнітні кульки, які потрапили у кишечник і там з’єдналися між собою. Дістати їх було нереально, тож доводилося робити операцію традиційним способом – через розріз на животі.

Ці неодимові магнітики дуже потужні. Дитина проковтнула 31 таку магнітну кульку. Частина з них потрапила в одну петлю кишечника, інша – в другу. У кишечнику вони між собою з’єдналися і пробили сім дірок у стінках кишечника, – розповів Дмитро Грицак.

У Львові 2 річна дитина проковтнула магнітні кульки, які пробили сім дірок у кишечнику

Аби їх зашити і ретельно обстежити кишечник дитини, операційній бригаді знадобилося майже дві години.

Останнім часом майже не щотижня до лікарень потрапляють маленькі діти, які проковтнули або вдихнули маленькі деталі від конструкторів, магнітні кульки, канцелярські цвяхи, заглушки до холодильника тощо, кажуть медики. Усіх їх доводиться оперувати під наркозом. Не у всіх випадках сторонні предмети вдається дістати ендоскопічно. Частину таких дітей доводиться оперувати через загальний доступ – розріз черевної порожнини. Тож лікарі вкотре нагадують батькам: стежте за тим, чим бавляться ваші діти. Дрібні предмети не повинні бути серед дитячих іграшок.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...