Фабрика під Києвом виготовляла новорічні прикраси з логотипом армії РФ

Опубліковано: 05.12.2020. Автор: . Київська область

Фабрика під Києвом виготовляла новорічні прикраси з логотипом армії РФ

Клавдіївська фабрика в Київській області запустила у виробництво ялинкові прикраси з логотипом армії Росії. Про це у Facebook повідомив Сергій Савченко. Чоловік зайшов у цех під час екскурсії, хоча екскурсовод наполягав на забороні.

Відвідувачі побачили цілі коробки біло-червоних прикрас. На новорічних кульках чітко проступала радянська зірка і напис: «Армия РФ».

На вході до художнього цеху екскурсовод наполягає, що фото і відео зйомка заборонені. Тепер я розумію, чому. Борони Боже, відвідувачеві побачити, що там за прикраси виробляють майстрині. Не доведи небо, це потрапить у інтернет, тоді викриється стільки цікавого, а разом з тим – небажаного, неафішованого, виявиться, що місце дитячих мрій – це зона дорослих ігор поза честю, гідністю, совістю!, – йдеться у дописі.

Згідно з викладеною автором допису інформацією, завод під Києвом є філією «найстарішої майстерні», розміщеної в Москві. На сайті фабрики вказано, що в асортименті підприємства «понад 50 артикулів», куди постійно додають «модні й актуальні тренди». Сайт української філії ідентичний російському.

У відповідь користувачі соціальної мережі поцікавилися, куди ж прямує товар і хто є замовником. Дехто припускав, що прикраси з «Армією РФ» виготовляють в цілях пропаганди, інші стверджували, що – на експорт.

Водночас адміністрація фабрики навіть й не приховує, що співпрацює з Росією.

Історично склалося так, що одним з ринків збуту продукції була російська федерація. У зв’язку з короткою сезонністю бізнесу та в боротьбі за ринок з китайськими виробниками за останні шість років фабрика не змогла повністю відмовитися від російського ринку. Частина річної продукції фабрика поставляла в Росію, замовлення розміщувалися через CRM-систему, що дозволяло максимально оптимізувати та прискорити виконання замовлень в умовах стислих термінів, – йдеться у повідомленні Павла Гукасова, представника керівництва фабрики, який поширила у Facebook прес-служба підприємства.

При цьому на фабриці заявили, що тираж вже ліквідували і в майбутньому всі замовлення будуть проходити етичний контроль. Керівник підприємства перепрошує й розділяє обурення громадськості.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...