Львів’янам розповіли, що зміниться у квитанціях оплати за газ

Опубліковано: 05.12.2020. Автор: . Львівська область

Львів’янам розповіли, що зміниться у квитанціях оплати за газ

ТОВ «Львівгаз збут» пропонує клієнтам можливість спланувати свої витрати на природний газ на наступний місяць. У грудні рахунки клієнтів міститимуть інформацію про вартість природного газу, спожитого у листопаді, та обсяг очікуваного споживання у грудні.

Оплата очікуваного споживання – це вибір клієнта. Ви самі маєте вирішити – зручно так сплачувати за газ чи ні, – кажуть у пресслужбі підприємства.  Такий платіж дозволяє запобігти появі заборгованості за природний газ. Сплативши за голубе паливо наперед, можна не хвилюватися про це, наприклад, під час відпустки або новорічних свят.

Сума очікуваного споживання у поточному місяці визначається для кожного клієнта індивідуально і залежить від об’єму споживання газу у грудні минулого року з врахуванням динаміки використання ресурсу за останні 12 місяців, – кажуть у «Львівгаз збуті». – Якщо внесений платіж виявиться більшим від вартості газу, спожитого по факту, це буде враховано та відображено у рахунку наступного місяця як переплата.

Сплатити за очікуваний об’єм споживання можна буде не лише за допомогою платіжки, а й в Особистому кабінеті на сайті 104.ua.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...