В Україні впродовж двох місяців сталося кілька землетрусів

Опубліковано: 05.12.2020. Автор: .

В Україні впродовж двох місяців сталося кілька землетрусів

В Україні зафіксували ряд землетрусів – підземні поштовхи сталися в Карпатському регіоні на території трьох західних областей за одну добу. Про це передали на сайті сейсмічного моніторингу Головного центру спеціального контролю.

Згідно з даними вчених, спочатку землетрус стався в Івано-Франківській області 2 грудня в 16:14:32. Наступні два вже зафіксували у Львівській та Закарпатській областях 3 грудня о 14:35:00 і  14:35:24 відповідно.

Повідомляється, що на Прикарпатті біля н.п. Надвірна сила підземних поштовхів склала 2,7 бала.

На Львівщині біля Дрогобича і на Закарпатті у Воловецькому районі були землетруси магнітудою по 1,5 балів.  Такі підземні поштовхи були незначної сили, і до руйнувань вони не призвели.

Перед цим землетруси фіксували 15 і 21 листопада в Чернівецькій області, в жовтні – на Буковині та на Закарпатті, у вересні були поштовхи також в Закарпатській області. У всіх цих випадках магнітуда не перевищувала 2,5 бали.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...