Євросоюз депортує українських заробітчан через коронавірус

Опубліковано: 06.12.2020. Автор: .

Євросоюз депортує українських заробітчан через коронавірус

Через порушення карантинних обмежень, трудових мігрантів з України масово депортують з країн Європейського Союзу.  Відомо, що влада Німеччини тільки за період з липня по вересень вислала з країни близько 300 українців.

З огляду на введені в ЄС і Німеччини епідеміологічні обмеження, поки громадяни України не мають права в’їжджати в ФРН в рамках безвізових поїздок з туристичною, приватною або діловою метою, пише Перший діловий.

Однак, спритні співвітчизники вже придумали, як в’їхати в ФРН, незважаючи на карантинні обмеження. Схема проста: дрібні або непублічні польські фірми з працевлаштування наймають громадян України нібито для роботи в Польщі. Потім людям пропонується нелегальне працевлаштування з кращою зарплатою в Німеччині. Найчастіше мова йде про послуги в сфері догляду за людьми і домогосподарством.

Таким чином, українці легально в’їжджають на територію Польщі і, відбувши там карантин, намагаються їхати вже далі – в Німеччину та інші країни ЄС. При цьому, вони використовують підроблені трудові договори, румунські та угорські паспорти, в тому числі і фальшиві, чеські робітники візи.

Своєю чергою поліцейські разом з міграційною службою проводять спецоперації в пошуках порушників. Потім їх депортують назад в Україну.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...