В Києві з’явився загадковий «моноліт»

Опубліковано: 10.12.2020. Автор: . Київська область

В Києві з’явився загадковий «моноліт»

Україна стала наступною після США, Великобританії та Румунії країною, де виявили загадковий «моноліт». Про це повідомляє на своїй сторінці в Facebook Юрій Романенко. Він зазначає, що скульптура була виявлена ​​на Замковій горі в Києві.

З фото користувача, які були до повідомлення, можна зробити висновок, що моноліт виготовлений з матового металу. Поки невідомо, хто саме встановив його і з якою метою.

Раніше подібні об’єкти знаходили в США, Румунії і на британському острові Уайт.

Артефакти отримали прізвисько «моноліти» через свою зовнішню схожість з інопланетними об’єктами з фільму Стенлі Кубрика «Космічна одіссея 2001 року». Основою його сюжету стала розповідь Артура Кларка «Вартовий», крім того, письменник брав активну участь у створенні сценарію.

У всесвіті кінокартини якась неземна цивілізація залишає для менш розвинених рас моноліти. Ці об’єкти зроблені з невідомого матеріалу, який не піддається жодним впливам, а при контакті з потенційно розумною істотою вони різко підвищують його інтелектуальні здібності.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...