Настане мир, впаде астероїд і народиться новий месія: астролог розповів, чого чекати у новому 2021 році

Опубліковано: 12.12.2020. Автор: .

Настане мир, впаде астероїд і народиться новий месія: астролог розповів, чого чекати у новому 2021 році
Влад Росс. Фото: Діалог.UA.

Новий рік не за горами і вже незабаром прикрашатимемо ялинку і нарізатимемо традиційне олів’є. У цей передсвятковий період завжди з’являється більше надії на те, що всі негаразди в минулому, а щойно куранти проб’ють дванадцять, нас чекають лише приємні сюрпризи, успіхи та стабільність. Астрологи згодні з цим лише частково – хороші часи дійсно настануть, проте до них ще потрібно дожити. Відомий астролог Влад Росс переконаний, що весь останній місяць 2020-го буде неуспішним, а найбільша небезпека на нас чатуватиме 22 грудня.

За словами Влада Росса, найбільш небезпечними будуть дні, в яких є число «2». А 22 грудня, тобто, в день п’яти двійок (22.12.2020), цілком можливо, що на Землю впаде астероїд. У цей день в знак Водолія ввійдуть дві найбільші планети – Сатурн і Юпітер, які символізують владу, прогрес і обережність.

Краще цей день провести вдома. Не раджу будь-які подорожі, а, тим паче кудись до берегів Атлантичного океану, – каже Влад Росс кореспонденту «Західного аргументу». – Адже саме там і може впасти астероїд, викликавши потужне цунамі. Це може стати апофеозом апокаліпсиса цього року.

Взагалі весь грудень, за словами астролога, нам буде непереливки. Добавить неприємностей і сонячне затемнення, яке відбудеться 14 грудня і вплине на весь місяць.

Настане мир, впаде астероїд і народиться новий месія: астролог розповів, чого чекати у новому 2021 році

Також до кінця цього року, згідно з давніми пророцтвами, може народитись новий Ісус Христос – в ту саму ніч злиття двох найбільших планет, Сатурна і Юпітера, з 21 на 22 грудня. Таке ж злиття планет, за словами Влада Росса, спостерігалось і в ту ніч, коли народився Ісус Христос в Назареті понад дві тисячі років тому. Дві планети утворять яскраве сяйво, яке називають Вифлеємською зіркою. Народження месії передбачив ще в давнину і монах Авель.

Згідно з пророцтвом, новий спаситель повинен народитись на Уралі, в Західному Сибіру, – зазначає Влад Росс. – Він стане правителем Уральської республіки, яка з’явиться до того часу, як йому виповниться від 33 до 40 років. У пророцтві нового месію також називають Великим Гончарем. Монах Авель говорив про його місію порятунку людства.

Вже через місяць після Нового року настане довгоочікуване покращення у всіх сферах. Звичайно, коронавірус повністю ще не відступить, тож можна купувати маски з новорічними принтами. Проте захворюваність піде на спад, а згодом ми й взагалі забудемо про епідемію – COVID-19 лякатиме нас не більше, ніж звичайний грип чи ГРЗ.

Це буде епоха змін, які символізує Водолій. Настануть покращення у всьому, у тому числі, і в економіці – переконує Влад Росс. – В 2021 складний період закінчиться. Нас чекає підйом, економічне диво, яке я передбачив ще в 2010 році.

Особливо помітними ці покращення стануть всередині наступного року.

Найбільш сприятливі місяці наступного року – весняні, а також – перший осінній, вересень.

А те, що ми переживаємо такий складний рік, астрологи пояснюють просто – йде завершення 20-річного циклу. Саме стільки часу тому востаннє зливались ці дві планети – Сатурн і Юпітер. А наступного року планети обіцяють лише хороші новини та події.

Також Влад Росс передбачає, що в 2021 році в Україні настане довгоочікуваний мир. Зараз, за його словами, завершується ще один, семирічний, цикл планети, який називається «сім років Білого Місяця». Він означає, що протягом семи років повинна йти війна, після чого варто чекати її завершення. Крапку у війні повинна поставити мирна угода.

Довідка. Влад Росс – український астролог. Почав займатися астрологією з 1993 року. Навчався в Московському Зороастрійському університеті імені Павла Глоби. На сьогодні входить в топ-5 астрологів України ти Росії.

Олена МАТЮЩЕНКО.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...