Як фото із військовими РФ потрапило в український підручник, зараз перевіряє Міносвіти

Опубліковано: 13.12.2020. Автор: .

Як фото із військовими РФ потрапило в український підручник, зараз перевіряє Міносвіти

У підручнику для 10 класу з предмету «Захист Вітчизни» матеріал про екіпірування військовослужбовців української армії проілюстрували фотографією військових у російській екіпіровці. На фото звернули увагу користувачі соцмереж. Знімок опублікував у Telegram користувач із ніком «Фашик Донецький», повідомляють колеги з видання Цензор.НЕТ.

Громадяни укладачі, ваша тупість не має меж, бо на фото російські солдати в екіпіровці «Ратник», у першого солдата на фото – АК сотої серії, а в другого, на задньому фоні, якщо не помиляюся, – рушниця виробництва РФ, – написав він.

У Міносвіти повідомили, що підручник було створено у 2017 році, він вийшов друком у 2018 році накладом 157 944 екземпляри.

Зазначена світлина використана, щоб проілюструвати зразки сучасного армійського екіпірування (літня маскувальна форма, шолом балістичний, окуляри-маска захисна, бронежилет тощо). Екіпірування тільки починало масово надходити до ЗСУ, зокрема, і за допомогою волонтерів. Розглядувана світлина не містить жодних розпізнавальних знаків жодної армії світу. Тому автори вважали за доцільне використати цю світлину, щоб продемонструвати напрями розвитку екіпірування бійців ЗСУ, – цитує міністерство позицію авторів підручника.

Міносвіти доручило Інституту модернізації змісту освіти звернутися до експертів з збройного забезпечення ЗСУ, щоб отримати кваліфіковану та об’єктивну експертну оцінку.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...