Підгорецький замок увійшов до фотоальбому з найбільш занедбаними пам’ятками світу

Опубліковано: 14.12.2020. Автор: . Львівська область

Підгорецький замок увійшов до фотоальбому з найбільш занедбаними пам’ятками світу

Зображення Підгорецького замку, що на Львівщині, увійшло у фотоальбом Майкла Керрігана «Покинуті палаци», який вийшов у Британії. В альбомі представлено 150 світлин чудових, але занедбаних будівель з різних куточків планети, повідомляє Укрінформ з посиланням на Daily Mail.

Тут є палаци, резиденції, готелі, маєтки, сільські будинки, та житло, побудоване для будівельників підземного тунелю, навіть водяний ліфт, що качав воду на бананові плантації. Все, що їх поєднує, – колишня вишуканість або незвична архітектура та поганий стан сьогодні.

Світлина Підгорецького замку супроводжується таким текстом:

Підгорецький палац у Львові був побудований в 1630-х роках для відомого польського полководця і королівського радника Станіслава Конєцпольського (1591-1646). Розграбований і пошкоджений під час Першої світової війни, він зберігся і використовувався як санаторій, але був серйозно пошкоджений пожежею в 1950-х роках. Від моменту здобуття Україною незалежності він належить національному художньому музею, але у них немає ресурсів для його відновлення.

В альбомі також є зображення палацу Саддама Хусейна в Іраку, побудованого на руїнах Вавилона; дачі Квітка в Сочі, Ружанського палацу в Білорусі, що був побудований в 1780-их роках і згорів у 1914 році; особняка Тіоронда в Нью-Йорку, переобладнаного під психіатричну лікарню. Є в книзі закинуті будівлі зі США, Франції, Іспанії, Ірландії, Японії, Аргентини та інших країн.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...