Зведення ризику до мінімуму: у ВООЗ порадили, як святкувати Новий рік і Різдво в умовах пандемії  COVID-19

Опубліковано: 17.12.2020. Автор: .

Зведення ризику до мінімуму: у ВООЗ порадили, як святкувати Новий рік і Різдво в умовах пандемії  covid 19

У Всесвітній організації охорони здоров’я радять святкувати Різдво та Новий рік у масках і з дотриманням соціальної дистанції. Про це йдеться в повідомленні європейського бюро ВООЗ.

Попри деякий крихкий прогрес, передача COVID-19 в Європейському регіоні залишається широко поширеною та інтенсивною. Існує високий ризик подальшого відродження в перші тижні і місяці 2021 року і нам потрібно буде працювати разом, щоб ми змогли запобігти його, – йдеться у повідомленні.

Зібрання повинні проводитися на вулиці, якщо це можливо, й учасники повинні носити маски та дотримуватися соціальної дистанції.

Також у ВООЗ рекомендують обмежити кількість людей на заходах і відмовитися від участі в масових зібраннях. Якщо ж вони відбуваються у приміщенні, то потрібно забезпечити постійне провітрювання.

Незалежно від місця розташування, релігійні служби в цьому році повинні проходити теж по-іншому. По можливості їх слід проводити на відкритому повітрі або обмежувати за розміром і тривалістю з фізичною дистанцією, вентиляцією, гігієною рук і використанням масок, – рекомендують у ВООЗ.

Окремо там звернули увагу на подорожі під час свят. Експерти радять уникати транспорту з великим скупченням людей.

Також у ВООЗ дали кілька порад урядам країн. Насамперед, це стосується роботи лижних курортів взимку, адже саме вони стали розповсюджувачами коронавірусу Європою у лютому та березні 2020 року.

Під час майбутніх свят ВООЗ рекомендує країнам ретельно розглянути адаптацію схем сезонних заходів, щоб виключити можливість скупчення людей, особливо в замкнутих або закритих умовах, зокрема під час подорожей, — підкреслюють експерти.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...