Зловісний знак – у неапольському кафедральному соборі не відбулось щорічне диво святого Януарія

Опубліковано: 18.12.2020. Автор: .

Зловісний знак – у неапольському кафедральному соборі не відбулось щорічне диво святого Януарія

У неапольському храмі в Італії зберігається краплина крові християнського мученика, яку тричі на рік (у травні, вересні та грудні) показують вірянам після спеціальної церемонії. Зазвичай після молитви засохла кров перетворюється на рідину – це називають дивом святого Януарія і вважають благословенним знаком. Але цього року, незважаючи на молитви, кров залишилась сухою. Це сприймається як «зловісний знак», йдеться у сюжеті ТСН.

Святий Януарій – італійський священномученик та єпископ, шанований як і в католицькій, так і в православній церквах, прийняв мученицьку смерть за Христа близько 305 року, в часи імператора Діоклетіана, гонителя християн.

Тіло священномученика забрали жителі Неаполя, щоби поховати з почестями. Засохлу на землі кров святого Януарія зібрала жінка, яку він перед цим вилікував від паралічу. Коли посудину з кров’ю священномученика поставили на його мощі, кров знову стала рідкою, гарячою, ніби щойно пролита.

На могилі священномученика Януарія відбулося багато чудес. З часів середньовіччя чудо розрідження крові святого Януарія відбувалося в Неаполі неодноразово. До слова, у  2018 році кров розрідилася в руках Глави УГКЦ Патріарха Святослава.

А от випадків, коли кров залишалася сухою, не так багато. За словами місцевих, те, що диво Януарія не відбулося – поганий знак.  Таке вже траплялося у 16 столітті перед епідемією чуми, у ХХ – перед початком Другої світової війни, та у 1980 році, коли у Неаполі відбувся землетрус, під час якого загинули 2500 людей.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...