Андрій Карауш: «Ми запровадили зручні сервіси, щоб рівняни могли швидко оплачувати за послуги «Рівнеоблводоканалу»

Опубліковано: 22.12.2020. Автор: .

Андрій Карауш: «Ми запровадили зручні сервіси, щоб рівняни могли швидко оплачувати за послуги «Рівнеоблводоканалу»

У відеопроекті «Про головне» взяв участь Андрій Карауш, директор комунального підприємства «Рівнеоблводоканал». У розмові із журналістом Владом Ісаєвим директор розповів про нові зручні сервіси, які дозволяють рівнянам швидко і безпечно оплачувати за надані послуги, про технічне і технологічне оновлення «Рівнеоблводоканалу», щоб покращити роботу підприємства, а також — про деталі інвестиційної програми співпраці зі Світовим банком.

Андрій Карауш розповів також про підстави для збільшення з 1 січня тарифу на послуги з водопостачання і закликав рівнян вчасно оплачувати послуги, адже від цього залежить і стабільність роботи підприємства, і те, як вчасно буде виплачена заробітна плата робітникам за їхню нелегку роботу.

Друковану версію розмови з Андрієм Караушем можна буде прочитати на сайті «Західний аргумент» і в газеті «Рівне вечірнє» вже згодом.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...