Українці масово повертаються на свята: потік на кордоні зріс майже вдвічі

Опубліковано: 22.12.2020. Автор: .

Українці масово повертаються на свята: потік на кордоні зріс майже вдвічі

Останнім часом кількість осіб, які перетинають український кордон, значно зросла. Кілька днів пасажиропотік за добу фіксувався на рівні майже 90 тисяч мандрівників. Про це йдеться в повідомленні Державної прикордонної служби.

Прикордонники зазначають, що у листопаді та на початку грудня український кордон перетинали близько 50 тисяч осіб за добу.

Зростання пасажиротранспортного потоку в передноворічний період є традиційним. Наприклад торік, у цей самий період, пасажиропотік складав майже 300 тисяч осіб за добу. Воно значною мірою спричинене суттєвим збільшенням кількості громадян України, які в’їжджають з країн Європейського союзу, де з 25 грудня починається період Різдвяно-новорічних свят і вихідних. Найбільше пасажиропотік зріс в усіх пунктах пропуску на кордоні з Польщею, що працюють, а також у пунктах пропуску у Закарпатській області, – йдеться у повідомленні.

ДПС наголошує також на необхідності дотримання карантинних обмежень, що діють на кордоні під час в’їзду в Україну.

На сьогодні чотири сусідні з Україною країни, зокрема Угорщина, Словаччина, Молдова та Румунія, через значне поширення COVID-19 внесені МОЗ України у так звану «червону зону». Тож особи, які в’їжджають з «червоної зони», зобов’язані пройти самоізоляцію із застосунком «Вдома».

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...