За гроші львів’янки, яка пожертвувала рекордну суму на потреби українських військових, купили квадрокоптери

Опубліковано: 22.12.2020. Автор: .

За гроші львів’янки, яка пожертвувала рекордну суму на потреби українських військових, купили квадрокоптери
Фото з архіву.

Анонімна львів’янка на ім’я Наталія пожертвувала 60 тисяч доларів на потреби української армії. Гроші жінка передала відомому шоумену і волонтеру Сергію Притулі, який вже багато років допомогає ЗСУ. За словами Притули, така сума є найбільшою, яку він отримував за всі роки війни.

Сергій Притула розповів, що з пані Наталею зустрілись не одразу – спочатку була довга переписка.

Традиційно, посеред ночі, я відписував людям у приватних повідомленнях на своїй сторінці у ФБ. Серед сотень листів, перевірених тієї ночі, був один із текстом, який достатньо часто трапляється у ваших листах: «Пане Сергій, чи можна було б якось зустрітися, хотіла б передати вам трохи грошей на Армію».

Звісно ж, подякував пані за небайдужість і запропонував скинути гроші на один з волонтерських рахунків, які одразу ж додав у переписку.

Минув тиждень. Чергова ніч, знову відписуюсь у приватних повідомленнях. Знову лист від пані Наталі, яка попросила про особисту зустріч, позаяк, сума достатньо велика і, трохи, лячно робити це через банк.

Я не став легковажити таким проханням і почав шукати можливості для зустрічі. Ми шукали дати і «вікна» зручні для обох, в наші плани втручались форс-мажори, потім в мене почалась передвиборча кампанія, на неї наклались зйомки, які мусів в обов’язковому порядку відпрацювати до виборів.

Але пані Наталя була дуже наполегливою і, зрештою, в один чудовий день приїхала на знімальний майданчик.

Запросив гостю у гримерку, кава-чай. Редактори почекають. Пані Наталя виявилась скромною та цікавою співрозмовницею. Про вік говорити не прийнято, але, підозрюю, трохи молодша за мою маму. Львів’янка, яка вже достатньо довго живе у столиці. Трохи розказала про себе, багато випитувала про потреби військових.

Під кінець розмови пані Наталя попросила скерувати її пожертву на якісь корисні придбання. Можливо, на потреби снайперів. Після цього вийняла з сумочки і поставила на стіл 60 000$.

Ні, я не помилився ні у кількості нулів, ні у валюті. 60 000$ !!!!!!

Це не просто найбільша пожертва, яку я, як волонтер, отримував за всі роки війни від жертводавців. Це не просто пожертва еквівалентна 30% від усіх коштів, які мною було зібрано за 11 місяців цього року, – написав Притула у Fаcebook.

Також шоумен припустив, що  за вчинком жінки є якась історія, але лізти людині в душу не став.

Я тільки ще раз перепитав тремтячим голосом, чи пані робить цей вчинок свідомо. Бо це шалено величезні гроші, які могли б забезпечити безбідне життя на роки вперед.

Пані Наталя посміхнулась, радше очима, ніж устами, і сказала, що це її свідомий і бажаний вклад у боротьбу з ворогом, і що вона щаслива, що може в такий спосіб підсилити нашу Армію, – йдеться у дописі.

Кошти благодійниці пішли на сучасне озброєння української армії, зокрема закупили квадрокоптери для військових на передовій.

За гроші львів’янки, яка пожертвувала рекордну суму на потреби українських військових, купили квадрокоптери

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...