Секретарем Львівської міської ради став «свободівець»

Опубліковано: 23.12.2020. Автор: . Львівська область

Секретарем Львівської міської ради став «свободівець»
Маркіян Лопачак.

Сьогодні, 23 грудня, депутати Львівської міської ради на сесії обрали секретаря ЛМР.  Ним став депутат від ВО «Свобода» 40-річний Маркіян Лопачак.

Кандидатуру Лопачака міському голові Львова Андрію Садовому запропонувала фракція «Європейської Солідарності». І той її підтримав.

Я публічно запропонував фракції «ЄС» подати мені пропозицію на секретаря ЛМР. Вчора я отримав пропозицію від «ЄС», де вона пропонує Маркіяна Лопачака. Я є послідовний у своїх діях, тому пропоную на посаду секретаря ЛМР Маркіяна Лопачака, – зазначив Садовий.

Після цього Лопачак із трибуни міської ради запропонував депутатам поставити запитання, які їх цікавлять, перед голосуванням. У відповідь на це голова фракції «Самопоміч» Вікторія Довжик попросила Садового перервати засідання на 15 хвилин, мовляв, для того, аби фракція могла поспілкуватися з Лопачоком.

До голосування приступили після перерви. Із 64 народних обранців на сесії були присутні 58. Свої голоси «за» Лопачака віддав  41 депутат, проти були 5, 12 – утрималися.

Маркіян Романович Лопачак народився 10 червня 1980 року у Львові, член ВО «Свобода».  Здобув дві вищі освіти – 2004 року закінчив Львівський державний інститут фізичної культури за спеціальністю «Фізична реабілітація», а 2007-го –  Львівську державну фінансову академію за спеціальністю «Фінанси».

З 25 березня 2014 — народний депутат України 7-го скликання. Керівник фракції ВО «Свобода» у Львівській міській раді. Член постійної комісії із питань фінансів та планування бюджету у ЛМР.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...