«Мені й пару рублів вистачить»: 95-річна пенсіонерка з Рівненщини пів пенсії віддає на фронт

Опубліковано: 28.12.2020. Автор: . Рівненська область

«Мені й пару рублів вистачить»: 95 річна пенсіонерка з Рівненщини пів пенсії віддає на фронт

Наталія Гошта з села Довговоля Володимирецького району Рівненщини 22 липня 2020 року відсвяткувала свій 95-й день народження. Вона є однією з найстаріших волонтерок регіону. Пані Наталія уже п’ять років допомагає різним підрозділам Збройних сил України.

Жінка віддавала на потреби армії понад пів пенсії ще від початку Антитерористичної операції на сході. При цьому їй доводилося всіляко себе обмежувати, оскільки пенсія у неї й без того мізерна. Нині вона мешкає сама, мобільного телефону не має, також жінка погано чує.

1770 гривень. Думаю, мені й тих пару рублів вистачить. Тисячу взяла, тих п’ять «двійок», та й принесла. Поклала, а він встав і фотографує. Потім всі знали, що я дала гроші солдатам, — розповіла журналістам «Суспільного» пані Наталія про те, як стала волонтеркою.

Жінка зазначила, що цього року не могла дати військовим грошей, але завжди намагається передати їм смаколики, сало чи консервацію. Коли передавала сало у 2018 році, наголошувала: «Щоб не були голодні, як я колись, бо не на словах знаю про війну і, не дай Боже, голодної смерті».

У 2017 році жінка стала почесною волонтеркою України та отримала медаль.

Під час Другої світової війни, у 1942 році, нацисти вивезли 16-річну пані Наталію до Німеччини, де морили голодом, а коли вона повернулася — вийшла заміж за вдівця, який після смерті дружини залишився з чотирма дітьми. Своїх дітей вона ніколи не мала. Жінка пригадує, як потім їздила на Кіровоградщину та Дніпропетровщину збирати врожай, аби хоч щось заробити.

Волонтерка любить ткати та пекти пироги, також тримає курей. Раніше пані Наталія працювала в супермаркеті, а зараз живе сама й у неї майже не лишилося родичів, лише племінники. З ювілеєм волонтерку вітали військові та ветерани, які подарували їй торт, квіти та продукти, а командувач військ підписав подяку.

Пані Наталія мріє дожити до перемоги і відсвяткувати її з бійцями. Вона говорить, що їй не шкода грошей, аби тільки швидше закінчилася війна.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...