Золушка, Яник і Зеленський: якими незвичними іменами називали українці своїх дітей у 2020 році

Опубліковано: 28.12.2020. Автор: .

Золушка, Яник і Зеленський: якими незвичними іменами називали українці своїх дітей у 2020 році

Міністерство юстиції України назвало найрідкісніші та найпоширеніші імена дітей у 2020 році.

В Україні найбільш рідкісними іменами серед хлопчиків цьогоріч стали Зеленський, Яник, Вакула, Лимон, Київ, Князь, Принц, Парижан. Серед дівчаток же зустрічались такі імена як Луна, Імперія, Золушка, Хрусталіна, Квітка, Шанель, Нева, – повідомили в міністерстві.

У відомстві розповіли, що серед найбільш поширених імен хлопчиків – Артем, Андрій, Богдан, Владислав, Володимир, Данило та Дмитро. Серед жіночих імен найбільш популярними у 2020 році стали Анна, Анастасія, Антоніна, Богдана, Валерія та Вікторія.

До слова, у 2018 році у Раді зареєстрували законопроєкт, який пропонує заборонити батькам давати своїм дітям імена, що «ображають суспільну мораль» і називати немовлят Януковичами та Золушками. Пропонувалося заборонити дитині давати ім’я і міняти його на складене з назв неживих предметів, придуманих персонажів, географічних назв, титулів, хвороб, абревіатур; одночасно літери, символи та цифри; нецензурну лексику тощо. Однак, цей законопроєкт не схвалили.

У лютому голова Мін’юсту Денис Малюська заявив, що на цей момент в Україні не існує обмежень на присвоєння імені дитині.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...