Одіозна Сніжана Єгорова кинулася захищати російську мову і осоромилася з «авторами» Пушкіним та Онєгіним

Опубліковано: 04.01.2021. Автор: .

Одіозна Сніжана Єгорова кинулася захищати російську мову, і осоромилася з «авторами» Пушкіним та Онєгіним

Скандальна телеведуча Сніжана Єгорова знову заговорила про утиски російськомовних людей в Україні, про спроби «забити камінням» російську мову, але осоромилася, назвавши Євгенія Онєгіна «автором, який є частиною нашої свідомості».

Конфуз стався в студії телеканалу ZIK, куди Єгорова прийшла заявити, що російськомовна частина населення – «люди, а не собаки, яких не мають дресирувати», пише Prportal.

Мова повинна бути мовою любові. Якщо ти любиш людей, якщо ти любиш землю, хочеш віддати щось, то неважливо, якою мовою ти говориш, – заявила Єгорова. – А коли жінки, нібито красиві, впевнені в собі (Ніцой та Фаріон), які отримали все в своєму житті саме завдяки іншій країні, в якій вони навчалися безкоштовно, в якій вони здобували вищу освіту, в якій вони читали Пушкіна, Онєгіна і всіх таких інших авторів, які є частиною нашої свідомості, вони зараз намагаються самі себе загнати в глухий кут, для того, щоб сказати нам, що ми повинні піти за ними, – сказала Єгорова.

За словами Єгорової, такі люди як Ніцой та Фаріон намагаються «забити російську мову камінням». Єгорова ж нібито захищає право людей бути собою і говорити тією мовою, якою з ними говорила мати.

Останні кілька років ім’я телеведучої Сніжани Єгорової асоціюється більше зі скандалами, ніж з її професійними досягненнями. А після недавнього інтерв’ю, в якому вона назвала українських героїв «cелюками та рагулями», телеведучій дісталося ще більше критики.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...