Дружину львівського священика, у якої були вражені понад 90% легенів, виписали з лікарні

Опубліковано: 05.01.2021. Автор: . Львівська область

Дружину львівського священика, у якої були вражені понад 90% легенів, виписали з лікарні

Медики та й пересічні львів’яни інакше, як дивом, це не називають. Сьогодні, 5 січня, у переддень Святвечора, з лікарні виписали Катерину Терлецьку – дружину священика, матір шести дітей, яка  потрапила сюди із COVID-19 та понад 90% враження легень. 15 діб жінка боролася за життя, перебуваючи на штучній вентиляції легень у відділенні інтенсивної терапії, а згодом продовжувала лікування в Центрі терапії львівської лікарні швидкої медичної допомоги, йдеться на Facebook-сторінці медзакладу.

6 грудня Катерину, яка перебувала на сьомому  місяці вагітності, перевели у львівську лікарню з іншого медичного закладу із понад 90% враження легень у критичному стані. У зв’язку з тими ознаками, які підтвердилися на КТ, – тотальним ураженням легенів, тяжким респіраторним дистресом легенів, тромбоемболією легенів та показниками крові, які говорили про те, що є наростаюча дихальна недостатність і кисню не вистачає ні жінці, ні плоду – їй провели кесарів розтин.

Два тижні породілля провела у медикаментозному сні та на апараті ШВЛ із найважчими параметрами штучно-вентиляційної терапії. Та згодом сталося диво – з тих 90, чи майже 95% тотального враження легень залишилась стадія фіброзування.

Звичайно, вона буде ще довгий час лікуватись, її чекає тривала реабілітація. Проте найважливіше сьогодні те, що Катерина повертається до своїх діток і зовсім незабаром зустрінеться із новонародженою Даринкою, – кажуть медики.

Зустрічали Катерину її чоловік, львівський священнослужитель Петро Терлецький, а також їхні дітки, які вперше за довгий час обняли свою маму!

Від початку лікування Катерини медичні бригади із відділення анестезіології та інтенсивної терапії і Центру терапії боролись за її життя 24/7 та робили все можливе і неможливе, аби врятувати життя жінки.

Фото: Роман БАЛУК.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...