Призов-2021: коли почнеться і кого можуть забрати в армію

Опубліковано: 06.01.2021. Автор: .

Призов 2021: коли почнеться і кого можуть забрати в армію

Призов 2021 року в Україні запланований з початку квітня і до кінця червня. У цей період набиратимуть військовослужбовців для строкової служби в Сухопутних військах Збройних сил України.

Спочатку повістку отримають ті, кому вже виповнилося 20-27 років, окрім тих, хто має повне або часткове звільнення від служби.

У такому випадку потрібно звернутися до військкомату і підтвердити неспроможність здоров’я офіційними документами.

У 2021 році важливою зміною стане факт, що тепер на службу призиватимуть хлопців з 18 річного віку, але від них потрібно отримати письмову згоду. У Міністерстві оборони додали, що хлопців, яким ще не виповнилося 20 років, не відправлятимуть у зону ООС.

Також з минулого року до молодих призовників приєднаються офіцери запасу у віці до 43 років, які не проходили військову службу, але раніше закінчили військову кафедру.

За ухилення від військових обов’язків і служби призовникам загрожує кримінальна відповідальність.

На засіданні 5 листопада Верховна Рада ухвалила закон щодо відстрочки від призову на строкову військову службу для деяких категорій громадян.

Документ регулює питання про надання відстрочки від призову рядовим і керівникам служби цивільного захисту задля того, аби вони продовжували професійну діяльність.

До цього таке право було лише у поліцейських.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...