Від коронавірусу помер особистий лікар Папи Римського

Опубліковано: 10.01.2021. Автор: .

Від коронавірусу помер особистий лікар Папи Римського

Від ускладнень на тлі коронавірусу помер особистий лікар понтифіка Фабріціо Соккорсі. 78-річний чоловік мав онкологічну патологію і напередодні був госпіталізований в лікарню Gemelli. Про це 9 січня повідомили на сайті префектури Папського дому. Папа Франциск обрав його своїм особистим лікарем у 2015 році.

Народившись 2 лютого 1942 року в Римі, у 1968 році Соккорсі закінчив римський університет Ла Сапієнца за фахом «Медицина і хірургія». Працював на різних посадах у відділеннях гепатології, хвороб печінки, травної системи і харчування, а також – внутрішньої та спеціальної медицини лікарні Сан-Камілло Форланіні в Римі.

Викладав імунологію в лікарняній медичній школі Риму і регіону Лаціо, на кафедрі клінічної медицини і фармакології на факультеті медицини та хірургії університету.

Фабріціо Соккорсі опублікував більше сотні наукових публікацій. Він також був консультантом Управління охорони здоров’я та гігієни Ватикану і експертом в медичній консультації Конгрегація з канонізації святих.

У 2017 роки він втратив дочку Крістіану, яка передчасно померла після тривалої хвороби.

Нагадаємо, раніше після ускладнень, викликаних коронавірусом, померли режисер Роман Віктюк та актор Володимир Коренєв.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...