Волинські дітлахи покаталися на санах-поїзді

Опубліковано: 19.01.2021. Автор: . Волинська область

Волинські дітлахи покаталися на санах поїзді

Цю розвагу в Хорлупах (Ківерцівський район Волинської області) влаштовують вже другий рік поспіль. Місцевий староста Василь Грудік разом з однодумцями збирають у єдину ланку санчата та возять «зимовий потяг» рідним селом. Цього року встановили рекордну планку, яка й стане мірилом для року наступного – 23 учасники. Про це повідомляють на сайті Підгайцівської громади.

Усі ми родом із дитинства, про яке ніколи не варто забувати, адже саме тоді формувалися наші характери, плани та можливості.  Від того, наскільки вкладаємося у розвиток уже наступного покоління, залежить і майбутнє наше.

Ідея зробити дитяче свято виникла спонтанно. Минулого року ми із сусідом взяли своїх діток, створили ланцюжок із трьох санчат й почали так тягнути. Проте поступово під час цього заїзду до нас почали приєднуватися діти. Ще і ще, ще і ще. Вже тоді вирішили цього року повторити. Щиро радію, що все вдалося! – зазначив Василь Грудік.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...