Шість років тому під «Градами» російських окупантів загинув 31 мирний житель Маріуполя

Опубліковано: 24.01.2021. Автор: . Донецька область

Шість років тому під «Градами» російських окупантів загинув 31 мирний житель Маріуполя

Рівно шість років тому бойовики «ДНР» і російські окупанти накрили вогнем з «Градів» житлові квартали мікрорайону «Східний» в Маріуполі. У результаті загинула 31 людина, в тому числі двоє дітей. 117 мирних жителів були поранені.

Спостерігачі оглянули місця обстрілу в Маріуполі, аналіз показав, що руйнування були викликані ракетами, випущеними з установок «Град» і «Ураган»”. Відповідно до проведеного аналізу, ракети «Град» були випущені по напрямку «Північ-Схід», в районі Жовтневого ( 19 км на північний схід від вул. Олімпійської в Маріуполі), ракети «Ураган» – зі східного напрямку, р-ну Заїченко (15 км на схід), які управляються «Донецької Народною Республікою», – заявили в місії ОБСЄ.

Сьогодні, 24 січня, в період з 9:10 до 9:20 з метою вшанування пам’яті жертв артилерійського обстрілу жителів МКР «Східний» в січні 2015 року, увімкнули сирени системи централізованого оповіщення населення мікрорайону «Східний», Лівобережного і Кальміуського районів міста.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...