Експерти ВООЗ відвідали лікарню в Ухані, де вперше заявили про спалах таємничої пневмонії

Опубліковано: 29.01.2021. Автор: .

Експерти ВООЗ відвідали лікарню в Ухані, де вперше заявили про спалах таємничої пневмонії

Група експертів Всесвітньої організації охорони здоров’я щодо з’ясування походження COVID-19 відвідала лікарню в китайському місті Ухань, яка одна з перших в світі почала лікувати пацієнтів з коронавірусом.

оманда ВООЗ вранці в п’ятницю, 29 січня, прибула до провінційної лікарні інтегрованої китайської і західної медицини провінції Хубей, де, згідно з офіційними заявами Китаю, лікарка Чжан Цзісянь першою повідомила про випадки «пневмонії невідомого походження» 27 грудня 2019 року. Вона зуміла поставити правильний діагноз трьом пацієнтам — батькам і їхньому синові, у яких була схожа картина ураження легень, але тести на грип давали негативний результат, пише НВ.

Надзвичайно важливе відвідування першого об’єкта. Ми перебуваємо в лікарні, де лікували перших відомих нам пацієнтів з COVID-19, зустрічаємося з лікарями і персоналом, які виконали цю роботу, відкрито обговорюємо деталі їхньої роботи, — написав у Twitter член команди ВООЗ Пітер Дашак.

ВООЗ раніше повідомила, що команда планує відвідати лабораторії і ринки в Ухані, а також поговорити з деякими з перших пацієнтів з COVID-19.

Нагадаємо, коронавірус нового типу вперше був виявлений в китайському місті Ухань в кінці 2019 року і відтоді поширився по всьому світу. Уряд КНР підозрюється в замовчуванні поширення інфекції на першому етапі і в заниженні кількості хворих і померлих. Китай це заперечує.

З початку пандемії в світі було зафіксовано понад 100 млн випадків інфікування коронавірусом, понад 2 млн осіб померли.

Якщо ви стали свідком якоїсь цікавої події, чи маєте новину і хочете, щоб про неї дізналося якомога більше людей – повідомляйте на редакційний номер телефону «Західного аргументу» або у Viber: 067-100-13-15.

Підписуйтесь та читайте наші новини в Telegram.

Читайте також:
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments

Вибір читачів

    Опитування

    Чи готові ви вакцинуватися від COVID-19?

    Переглянути результати

    Loading ... Loading ...